Torby papierowe - Torby reklamowe, foliowe, papierowe, z nadrukiem Warszawa


Przejdź do treści
Torby papierowe to produkt pożądany przez klientów w dzisiejszych czasach. Jak wiadomo, są to produkty ekologiczne, które mają coraz większe znaczenie dla klientów, którzy coraz częściej negatywnie patrzą na ich foliowe odpowiedniki. Jeśli więc chcemy dbać o środowisko, ale także i dobrą renomę naszej marki/sklepu, wtedy torby papierowe są produktem obowiązkowym w naszej ofercie.
Torby papierowe – czy są opłacalne?
Naturalnie tak, ponieważ coraz częściej za torby papierowe płacimy w sklepach, dlatego oferując własne torby papierowe, możemy także pobierać stosowne opłaty. One same będą zależne od naszego pomysłu, ponieważ możemy zastosować niską cenę toreb, które będą się nam zwracać za produkcję. Możemy także pomyśleć o wariancie zarobkowym, oferując większą cenę za torbę papierową, niż kosztowała nas ona podczas zakupu od producenta.
Najważniejsze jest to, że torby papierowe są chętnie wybierane przez klientów, którzy wygodnie chcą nosić swoje zakupy. Jeśli do tego wszystkiego dołożymy aspekt ekologiczny, torby papierowe są dziś właściwie modnym i funkcjonalnym elementem, który powinien być zawarty w każdym nowoczesnym sklepie bądź u producenta danego produktu.
Torby papierowe jako element reklamowy
Warto wziąć ten fakt pod uwagę, ponieważ torby często pozostają z naszymi klientami na dłużej i są wykorzystywane powtórnie. Dzięki temu klienci zmniejszają zapotrzebowanie i zużycie toreb foliowych, które są dziś wypierane z rynku i nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem, jak torby papierowe.  
Nie mamy również co martwić się o zainteresowanie torbami papierowymi, ponieważ klienci bardzo chętnie korzystają z takich rozwiązań na swoje zakupy. Również doliczane ceny toreb nie stanowią dla większości naszych klientów problemu, ponieważ każdy doskonale rozumie, że torba papierowa jest zdecydowanie droższym elementem w stosunku do wspomnianej wcześnie torby foliowej.
Torby papierowe – reasumując
Jest to świetna inwestycja dla każdego sklepu lub producenta, który chce działać w zgodzie ze swoimi klientami, środowiskiem no i oczywiście chcąc budować swoją renomę na rynku.
Torby papierowe z ekologicznego i wytrzymałego papieru kraft.
Uchwyt z papieru skręcanego.
z nadrukiem według wzoru ustalonego z klientem.
Torba papierowa jest już od dłuższego czasu bardzo ważnym elementem opakowania.
Coraz częściej zastępuje torbę foliową i wypiera ją z rynku.
Torby papierowe, które mamy w ofercie posiadają uchwyty z papieru skręcanego i są torbami służącymi głównie jako nośniki reklamy.
Możemy wykonać na nich według życzenia klienta nadruki reklamowe z logo firmy, wyrobu lub innego typu oznakowanie.
W dzisiejszych czasach gdy tak wielką uwagę zwraca się na ochronę środowiska, w dużej mierze na elementy plastikowe, które pozostają dłużej w przyrodzie zanim ulegną rozkładowi.
Właśnie torba papierowa jest tym co może poprawić stan ekosystemu naszej planety.
Papier kraft dzięki dłuższym włóknom i specjalnej technologii wytwarzania cechuje się dużo większą wytrzymałością i odpornością na rozrywanie od zwykłego papieru.
Dzięki tym właściwościom znalazł zastosowanie w produkcji opakowań, między innymi bardzo dobrze sprawdza się przy wytwarzaniu toreb.
Teraz gdy torby foliowe przestają być modne ze względu na ekologię, torby papierowe zajmują ich miejsce.
Stanowią doskonałą alternatywąę dla różnego rodzaju opakowań, szczególnie torby z papieru ekologicznego.
Proponujemy torby z nadrukiem dla nakładów nawet od jednego kartonu. Dla niektórych typów i rozmiarów nawet mniejsze ilości.
W niektórych rozmiarach występują również torby kolorowe wykonane z papieru brązowego z nadrukowaną aplą.

Torby papierowe z nadrukiem
Druk sitodrukiem bezpośrednio na gotowej torbie co uniezależnia nas od nakładu.
Dzięki temu wychodzimy na przeciw tym, którzy nie potrzebują nakładów opiewających na kilka lub kilkanaście tysięcy sztuk.
Nadruki mogą być umiejscowione z dwóch stron torby jednak z pewnymi ograniczeniami, wynikającymi z zastosowanej technologii.
Przede wszyskim muszą być spełnione warunki dotyczące:
- pola zadruku:
    *nie drukujemy na całej powierzchni torby,
- rozmieszczenia nadruku:
    *nadruk musi być umieszczony poniżej wklejonych uszu tj. ok 8 cm od górnej krawedzi torby,
    *nadruk nie może być na brzegu torby, bezpieczna odległość to conajmniej 1 cm od brzegu,
    *należy unikać umieszczania nadruku, szczególnie apli w miejscach zgrubień (dodatkowej warstwy papieru) powstających przy złożeniu torby,
    *nadruk z drugiej strony tylko powyżej złożonego dna torby,
- pasowania kolorów:
    *na każdej torbie przy nadruku kolory mogą ulegać delikatnemu przesunięciu od planowanego umieszczenia. Przez co stykające się lub mające niewielki prześwit tła pomiędzy sobą kolory nie będą wydrukowane identycznie wzglendem siebie co będzie widoczne jako brak pasowania.
Kontakt
501 050 276
awadruk@awadruk.com.pl
Created with WebSite X5

Wróć do spisu treści