Torby foliowe - Torby reklamowe, foliowe, papierowe, z nadrukiem Warszawa


Przejdź do treści
Torby foliowe z nadrukiem reklamowym
Torby foliowe z nadrukiem nazywane też inaczej reklamówki, są znakomitym nośnikiem reklamy, z tego powodu świetnie sprawdzają się jako torby reklamowe.
Oczywiście reklamówki z nadrukiem według indywidualnego wzoru lub jako tzw. reklamówki foliowe.
Nadruki na torbach wykonujemy sitodrukiem, stąd też możemy wykonywać tanio niewielkie nakłady, ale nie dorównamy cenowo przy nakładach pięciocyfrowych i większych, szczególnie wielokolorowych.
Proponujemy dla firm chcących się w ten sposób reklamować, bogaty asortyment rozmiarów i kolorów toreb reklamowych z folii LDPE.
Ze względu na specyfikę produkcji oraz ogólne zapotrzebowanie, torby foliowe kolorowe mamy dostępne, jako typ market często w kolorach: ecrue, żółty, srebrny, granatowy, czarny.
Czasami w kolorach: zielony, pomarańczowy, czerwony.
Cennik dotyczy toreb w standardowych rozmiarach.
Torby foliowe wykonywane są z rękawa foliowego o ustalonym rozmiarze.

Dla nakładów powyżej 500 szt. możemy wykoać torby o niestandardowych wymiarach z dostępnych rozmiarów rękawa, w tym przypadku ceny są ustalane indywidualnie.
Torby market

Torby typ market - rozmiar rękawa jest wysokością torby (dostępne rozmiary: 30 cm, 35 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm), (szerokość torby można dopasować w zakresie 20-70 cm)
Torby typ koszulka
Rozmiary standardowe szer. x wys. w cm:
Koszulka grubość 55 µm   30x50, 35x55, 40x60, 55x75.
Torby typ koszulka - rozmiar rękawa jest szerokością torby (dostępne rozmiary: 30 cm, 35 cm, 40 cm, 55 cm), (wysokość torby można dopasować w zakresie 40-75 cm).
Jaka torba do materiałów w formacie A4?
Kilka razy w swojej pracy miałem przypadki, że klienci niedoszacowali wielkości toreb zamawiając niewłaściwy rozmiar torby. Przez co ponieśli dodatkowe koszty.
Weźmy prosty przykład. Powiedzmy, że mamy folder w formacie A4 o grubości 0,5 cm i chcemy do niego dobrać torbę foliową. Format A4 dla przypomnienia ma wymiar 21 cm x 29,7 cm. Czy torba market 21x30 cm będzie dobra?
Zdecydowanie nie, co prawda torba ma szerokość 21 cm, ale na folder potrzeba 21 cm + 0,5 cm. W takim razie ten rozmiar odpada. Może torba 25x35 cm, tu szerokość jest nawet większa i wydaje się, że taki folder powinien się zmieścić.
Wypada jeszcze sprawdzić wysokość i tu czeka nas niespodzianka. Wysokość jest niewystarczająca ponieważ nie przełożymy dłoni przez uchwyt, który jest częściowo zasłaniany przez znajdujący się w torbie folder. Kolejnym rozmiarem jest 30x40 cm, ten rozmiar w zupełności wystarczy na umieszczenie materiałów w formacie A4.
Kontakt
501 050 276
awadruk@awadruk.com.pl
Created with WebSite X5

Wróć do spisu treści